Aktuálně v Olymptoy

Jako firma Olymptoy jsme splnili podmínky k udělení certifikačního hodnocení Top Rating vydávaného společností Dun & Bradstreet. Ocenění získávájí společnosti, které si udrží hodnocení v mezích rizikového faktoru D&B Rantingu. Naše firma byla hodnocena nejvyšší možnou hodnotou "1" po dobu minimálně 12 měsíců. 

Finále Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze představují nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Letos se soutěže zúčastnilo

178 koní ze 24 zemí světa a 62 jezdeckých hvězd v hlavní soutěži!

V obchodním centru POP Airport v Praze je otevřen nový, moderní  interaktivní svět Dinosauria Museum Prague, kde si můžete prohlédnout jednu z největších soukromých sbírek opravdových koster dinosaurů. Můžete se vydat 200 milionů let nazpět mezi velikány druhohor. Modely jako živé v reálné velikosti. Reálné proporce a použité materiály způsobí, že vám při pohledu do očí tyranosaura Rexe ztuhne krev žilách!

V Klánovicích letos proběhl velmi zajímavý projekt Moneta Czech Tour – Cesta za snem. Náš tým Olymptoy zabral za kliky handbike trežerů a přispěl tak nejen svou energií!

Každoroční sportovní událost Velká cena PRZECHWOZD propojuje děti s koníky!

Závod je určený především dvojicím - vodič s minikoněm a to v rámci rozvoje sportovního, ale též rekreačního využití koní malých a mini plemen.

Podporujeme malé sportovce!

V OC Letňany ve dnech 22.-23.6. proběhl již 14. ročník charitativního závodu aut Mini-Z. Jeho výtěžek byl, jako každoročně, věnovaný na podporu projektu Pomozte Dětem. Byli jsme opět hrdým partnerem této akce a připravili jsme pro malé návštěvníky hrací koutek se značkou SIKU, SCHLEICH, ROLLY TOYS a EDUCA.

O víkendu 13. a 14. dubna proběhl v Národním zemědělském muzeu v Praze rodinný Festival ABC. Děti i rodiče zažili spoustu zábavy ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušeli si nejnovější technologie a virtuální realitu, vědecké experimenty, poslechli si přednášky s osobnostmi a nechyběly ani nejrůznější hračky pro holky i kluky.

Až navštívíte Království železnic v Praze na Smíchově (www.kralovstvi-zeleznic.cz) naskytne se vám jedinečný pohled na modelovou krajinu protkanou železniční sítí s mnoha vychytávkami. Modely vláčků jezdí, svítí, auta zastavují na červenou na semaforech, kolejiště reagují na střídání denního a nočního cyklu a některé vlaky jsou nastaveny tak, abyste je mohli sami ovládat!

Letos se již konal 8. ročník největšího podzimního veletrhu hraček a her v ČR „FOR TOYS“.

Připravili jsme pro návštěvníky širokou nabídku novinek všech značek, ale také hrací koutek WOODY pro nejmenší návštěvníky, tvořivé dílničky originální japonské značky Aquabeads, velkou hrací zónu  SIKU WORLD  anebo ve vstupní hale focení s profesionálním fotografem a s koníkem Schleich v životní velikosti. Fotku jsme hned na místě vytiskli a zdarma předali. Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat. U koníka Schleich jsme nafotili a rozdali přes 700 fotografií, kterými jsme udělali radost nejen dětem, ale i rodičům. Těšíme se na další akci