Aktuálně v Olymptoy

V OC Letňany ve dnech 22.-23.6. proběhl již 14. ročník charitativního závodu aut Mini-Z. Jeho výtěžek byl, jako každoročně, věnovaný na podporu projektu Pomozte Dětem. Byli jsme opět hrdým partnerem této akce a připravili jsme pro malé návštěvníky hrací koutek se značkou SIKU, SCHLEICH, ROLLY TOYS a EDUCA.

O víkendu 13. a 14. dubna proběhl v Národním zemědělském muzeu v Praze rodinný Festival ABC. Děti i rodiče zažili spoustu zábavy ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušeli si nejnovější technologie a virtuální realitu, vědecké experimenty, poslechli si přednášky s osobnostmi a nechyběly ani nejrůznější hračky pro holky i kluky.

Až navštívíte Království železnic v Praze na Smíchově (www.kralovstvi-zeleznic.cz) naskytne se vám jedinečný pohled na modelovou krajinu protkanou železniční sítí s mnoha vychytávkami. Modely vláčků jezdí, svítí, auta zastavují na červenou na semaforech, kolejiště reagují na střídání denního a nočního cyklu a některé vlaky jsou nastaveny tak, abyste je mohli sami ovládat!

Letos se již konal 8. ročník největšího podzimního veletrhu hraček a her v ČR „FOR TOYS“.

Připravili jsme pro návštěvníky širokou nabídku novinek všech značek, ale také hrací koutek WOODY pro nejmenší návštěvníky, tvořivé dílničky originální japonské značky Aquabeads, velkou hrací zónu  SIKU WORLD  anebo ve vstupní hale focení s profesionálním fotografem a s koníkem Schleich v životní velikosti. Fotku jsme hned na místě vytiskli a zdarma předali. Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat. U koníka Schleich jsme nafotili a rozdali přes 700 fotografií, kterými jsme udělali radost nejen dětem, ale i rodičům. Těšíme se na další akci

Všem milovníkům zvířátek Schleich  představujeme figurky v životní velikosti, které jsme umístili do prodejen hraček. Navštivte tyto prodejny a seznamte se s detailně propracovanými figurkami v reálné velikosti!