Aktuálně v Olymptoy

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Předkládaný projekt je zaměřen na posílení digitálního prostředí a automatizaci ve společnosti OLYMPTOY s.r.o. za
pomocí pořízení nových technologií. Cílem projektu je digitalizovat a automatizovat část procesů společnosti a propojit
současné stroje s digitálním prostředním firmy.

Jako firma Olymptoy jsme splnili podmínky k udělení certifikačního hodnocení Top Rating vydávaného společností Dun & Bradstreet. Ocenění získávájí společnosti, které si udrží hodnocení v mezích rizikového faktoru D&B Rantingu. Naše firma byla hodnocena nejvyšší možnou hodnotou "1" po dobu minimálně 12 měsíců. 

Finále Global Champions Prague PlayOffs je jedinečná sportovní akce, při níž se v Praze představují nejlepší parkuroví jezdci a koně světa. Letos se soutěže zúčastnilo

178 koní ze 24 zemí světa a 62 jezdeckých hvězd v hlavní soutěži!

V obchodním centru POP Airport v Praze je otevřen nový, moderní  interaktivní svět Dinosauria Museum Prague, kde si můžete prohlédnout jednu z největších soukromých sbírek opravdových koster dinosaurů. Můžete se vydat 200 milionů let nazpět mezi velikány druhohor. Modely jako živé v reálné velikosti. Reálné proporce a použité materiály způsobí, že vám při pohledu do očí tyranosaura Rexe ztuhne krev žilách!

V Klánovicích letos proběhl velmi zajímavý projekt Moneta Czech Tour – Cesta za snem. Náš tým Olymptoy zabral za kliky handbike trežerů a přispěl tak nejen svou energií!

Každoroční sportovní událost Velká cena PRZECHWOZD propojuje děti s koníky!

Závod je určený především dvojicím - vodič s minikoněm a to v rámci rozvoje sportovního, ale též rekreačního využití koní malých a mini plemen.

Podporujeme malé sportovce!

V OC Letňany ve dnech 22.-23.6. proběhl již 14. ročník charitativního závodu aut Mini-Z. Jeho výtěžek byl, jako každoročně, věnovaný na podporu projektu Pomozte Dětem. Byli jsme opět hrdým partnerem této akce a připravili jsme pro malé návštěvníky hrací koutek se značkou SIKU, SCHLEICH, ROLLY TOYS a EDUCA.

O víkendu 13. a 14. dubna proběhl v Národním zemědělském muzeu v Praze rodinný Festival ABC. Děti i rodiče zažili spoustu zábavy ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušeli si nejnovější technologie a virtuální realitu, vědecké experimenty, poslechli si přednášky s osobnostmi a nechyběly ani nejrůznější hračky pro holky i kluky.

Až navštívíte Království železnic v Praze na Smíchově (www.kralovstvi-zeleznic.cz) naskytne se vám jedinečný pohled na modelovou krajinu protkanou železniční sítí s mnoha vychytávkami. Modely vláčků jezdí, svítí, auta zastavují na červenou na semaforech, kolejiště reagují na střídání denního a nočního cyklu a některé vlaky jsou nastaveny tak, abyste je mohli sami ovládat!