Rolly Toys

Rolly Toys je značkou dětských vozidel vyrobených v Německu. Společnost byla založena již v roce 1938 Franzem a Rosou Schneiderovými.

I dnes, po více než 70 letech, můžeme mluvit o rodinné firmě druhé a třetí generace, která svou firmu vede s láskou a pružně reaguje na vývoj hračkářského průmyslu v době, kdy je největší důraz kladen na ekologii výroby, bezpečnost dětí, použití zdravotně nezávadných materiálů atd. Již od začátku bylo cílem firmy Rolly toys vyrábět hračky s kterými by byly spokojené nejen děti, ale i jejich rodiče – hračky s vysokou kvalitou a trvanlivostí.

V sortimentu firmy nyní naleznete širokou nabídku traktorů světových značek jako jsou John Deere, Viking, CAT, Massey Fergusson, ZETOR atd… Kromě této, nejúspěšnější kolekce, zde naleznete i modely terénních aut, příslušenství k traktorům, sáňky, boby, odrážedla, koloběžky, ale i zahradní šachy a dámu. Všechna vozidla jsou rozdělena podle věku. Zde výrobce zohledňuje fyziologickou stavbu těla dítěte v různých věkových kategorií i jeho schopnosti.