Our Generation

Our Generation® nejsou jen obyčejné panenky, jejich oblečky a příslušenství, knížky nebo fantastické miniaturní čajové sety. Jsou to hlavně dívky, které spolu vyrůstají a vytváří příběh mimořádné generace.

Každá z panenek má svůj příběh, každá je součástí nové generace….. Taková generace dívek tady totiž ještě nebyla! Dělají opravdu důležité věci! Pečou košíčky na pomoc zvířatům v útulcích, připravují balíčky pro vojáky, kteří jsou daleko od domova, a dokonce zřizují recyklační koše kolem čtvrtí, kde bydlí. Současně dodržují rodinné tradice a přitom vytváří i své nové-vlastní. Učí své mladší sestřenice recyklovat a sbírat šatstvo pro dívky, které si nemohou dovolit koupit nové. Hrají „nebe, peklo, ráj“, skáčou přes švihadlo, dokud jsou schopny popadnout dech. Jsou to snílci i „ženy činu“. Honí se za motýly, vytváří tajné otisky prstů a závodí, kdo zadrží nejdéle dech. Vědí, co vzít s sebou na cestu na Měsíc a zpět. Poradí i ostatním, jak se třeba stát kosmonautem. Nebo také ne. (Protože i to je v pořádku). A co bude dál? To si zatím neumí představit. Právě teď spolu totiž řeší to, co budou dělat dnes. Protože toto je jejich společný čas, jejich dnešní příběh. A co bude s celým světem? Ať je to cokoliv, je to jen na nich. Na nich, na tobě, na mně a na všech ostatních dívkách na této planetě. Jsme v tom společně. Je náš čas, je to náš příběh.

Příběh Ashlee. Po požáru, který zasáhl Ashlee domov, když jí bylo šest, věděla až příliš dobře, jaké to je ztratit většinu svých věcí. Takže o dva roky později, když uviděla další dítě, které přišlo při požáru o všechno, chtěla pomoct. Ashlee začala sbírat hračky, nové i použité, od jednotlivců i firem. A tak se zrodila Ashleeina skříň plná hraček. Od té doby tato skříň shromáždila více než 175.000 hračky pro oběti katastrof a pro lidi, kteří si nemohou dovolit dárky pro své děti k narozeninám. Nyní chce Ashlee pořídit autobus, aby mohla jezdit po celém světě a pomáhat. Je úžasné, co může dokázat dívka. Přečtěte si Ashleein a jiné příběhy na www.OGdolls.com. Příběh Maury Maura říká: „Dělejte to, v co věříte“. A právě to udělala. Když jí bylo 7 let, vydala knížku „Sabu a já“, která byla o jejím psovi Sabu. Zisk z této knížky věnovala nedalekému útulku. Její kniha vyhrála několik prestižních cen. Když knihu podepisovala, lidé stáli fronty, aby jí mohli vidět, ale ta největší odměna pro Mauru bylo ta, že mohla pomoct zvířatům, které milovala. Nyní pracuje na své druhé knize o psovi Sabu a jeho kamarádech a také trénuje na triatlon pro mladé. Je úžasné, co tato dívka dokáže!