Bestway

Firma Bestway byla založena v roce 1994. Veškerá výroba a logistická centra jsou soustředěna v Číně v několika výrobních závodech na celkové ploše více než 77 hektarů.

Společnost Bestway je zaměřena na vývoj a výrobu vysoce kvalitních, inovativních, sportovních produktů od surfovacích prken, nafukovacích člunů, bazénů přes plavecké brýle, dětské nafukovací rukávky až po námořní nafukovací čluny, záchranné vesty, filtrační systémy (filtrační čerpadla, pískové filtry), chlorátory a ozonátory, které jsou testovány a certifikovány podle evropských a amerických průmyslových norem. Bestway pracuje v přísném souladu se všemi bezpečnostními a technickými předpisy a požadavky na životní prostředí.

 

Filozofií firmy je zaručovat 100 % spokojenost svých zákazníků. K tomuto účelu bylo zbudováno devět zahraničních poboček na pěti kontinentech. Jejich úkolem je starat se o své zákazníky, propagovat svou značku, vytvářet tržní kanály, řídit poprodejní servis a správu informací o trhu a službách a podporovat prodej značky Bestway ve více než 120 zemích světa. Vývojové oddělení firmy Bestway se nachází v Šanghaji v Číně a zaměstnává více než 200 pracovníků. Je složené z oddělení výzkumu a vývoje, oddělení řízení jakosti, oddělení pro zajišťování kvality a centrálních laboratoří. V současné době zaměstnává Bestway cca 7500 zaměstnanců.