Aquabeads

Produkty Aquabeads byly vyvinuty v Japonsku v roce 2004 a od té doby se úspěšně rozšiřují po všech kontinentech. Nyní se prodávají ve více než 30ti zemích světa.

Aquabeads jsou zábavné a bezpečné korálky pro děti, které umožňují hodiny tvořivé zábavy! Jsou ideální pro děti ve věku 4 let a více. Aquabeads jsou jedinečné korálky, které se k sobě lepí vodou. Děti již nepotřebují k dokončení své činnosti žehličku a jiné nebezpečné tepelné zdroje a mohou si proto užít celý proces, ke své spokojenosti, od začátku až do konce zcela samy, bez pomoci dospělého.

Bezpečnost produktu byla potvrzena zkušebními laboratořemi, které rozhodly, že Aquabeads vyhovují bezpečnostním normám hraček v různých zemích na celém světě, jako jsou EN71, ASTM a F963. Navíc bylo odborníky potvrzeno, že odpovídají i vysoké normě Spojených států o umělých materiálech ASTM D4236. Kuličkám byla přidána hořká příchuť tak, aby se zabránilo dětem je náhodně jíst / polykat. Ani tato hořká příchuť však nemá žádné účinky na zdraví.