Nadace Pomozte Dětem (Kuře)

Charitativní projekt Pomozte dětem je spojený s celonárodní veřejnou sbírkou NROS a Českou televizí. Sbírka Pomozte dětem tak dlouhodobě přináší přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku po celé České republice.

Sbírkové konto Pomozte dětem je otevřeno po celý rok pro individuální a firemní dary i pro výtěžky sbírkových a benefičních akcí. Ve veřejném výběrovém řízení jsou vybrané peníze každoročně rozděleny do všech regionů na podporu projektů nestátních neziskových organizací.

Sbírkové konto Pomozte dětem je otevřeno po celý rok.

Naše firma již 3. rokem pravidelně spolupracuje s partnerem Modelářský Klub První Mini-Z Racer ČR , který je již tradiční pořadatel akce 24 hodin pro Kuře. Jde o 24 hodinový závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s velký doprovodným programem. Tato akce se koná již tradičně v OC Letňany, Praha. Olymptoy zajišťuje hrací zóny, focení s profesionálním fotografem a soutěže pro děti a na svých stanovištích má k dispozici kasičky pro sbírku.

V prosinci 2016, v předvánočním čase, jsme podpořili sbírku Pomozte dětem prodejem figurek značky Schleich přímo na vánočních trzích na Staroměstském náměstí v Praze. Do Nadace Pomozte Dětem jsme tak přispěli celkovou částkou 9660 Kč.

Dětem jsme tak přispěli celkovou částkou 9660 Kč.

V letošním roce jsme se zapojili také do nového projektu „Peříčkový den“ (1.4.2017), kde jsme byli součástí programu pro děti při slavnostním otevření Velikonočních trhů na Staroměstském náměstí v Praze. Připravili jsme pro děti hrací zónu Sylvanian Families, Malování na obličej. Atmosféru Velikonoc podpořil také náš maskot Králíček  ze Sylvanian Families, který společně s maskoty České Televize zdravil všechny návštěvníky velikonočních trhů.

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS)

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) má hlavní poslání: rozvíjet občanskou společnost a český neziskový sektor. Za dobu své činnosti úspěšně podpořila více než 7 500 projektů částkou přesahující 1,8 miliardy korun.