Mzdový/Mzdová účetní

Mzdová agenda + podpora personalisty
Máte zkušenosti se zpracováváním mzdového účetnictví? Láká Vás i personalistika a práce s rozvíjením lidského potenciálu?

Pošlete nám životopis a staňte se součástí našeho týmu, hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Mzdový/á účetní

Co vás čeká:

  • Zpracovávání mezd pro cca 100 zaměstnanců
  • Správa docházky a příprava podkladů pro mzdy
  • Zpracování podkladů a podání daňových přiznání
  • Komunikace s úřady a zaměstnanci
  • Spolupráce na fungování personálních procesů
  • Spolupráce při oraganizování firemních a teambuildingových akcích
  • Spolupráce při výběrových řízení a nástupu nových zaměstnanců

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zkušenosti s vedením mzdového účetnictví
  • Přehled ve mzdové a pracovně-právní legislativě
  • Samostatnost, komunikační dovednosti a pozitivní přístup
  • Analytické myšlení
  • Organizační schopnosti
  • Znalost MS Office - zejména Excel

Velkou výhodou pro Vás bude, pokud budete umět:

  • Systém Helios Orange

Co vám nabízíme:

  • Možnost stát se součástí úspěšné české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Zázemí přátelského kolektivu a moderní prostředí
  • Výuka angličtiny přímo ve firmě
  • Stravenky / Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Firemní dny volna
  • Věrnostní systém
  • Dobrovolná účast na firemních akcích
  • Slevy na produkty z naší společnosti
  • Možnost uplatnit své znalosti a zkušenosti a dále se rozvíjet

Pracoviště: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha – východ
Nástup: ihned / dle dohody · HPP , ŽL na dobu neurčitou
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz