SKLADNÍK / řidic VZV (retrakář)

Pro naši dceřinou společnost CLEVER LOGISTIC s.r.o. hledáme posilu na pozici skladník/řidič VZV (retrakář).

Náplň práce:

  • příjem, zaskladnění a expedice zboží
  • balení balíků, palet dle objednávek k expedici
  • ruční manipulace se zbožím

Požadujeme:

  • min. ukončené SOU/SŠ
  • aktivní a zcela samostatný přístup k práci
  • vysoké pracovní nasazení
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost, přesnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, odolnost vůči stresu,
  • základní znalost práce na PC - je výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracovní poměr na dobu určitou, po dvou letech s přechodem na dobu neurčitou
  • stravenky
  • školení
  • výuka angličtiny přímo ve firmě
  • práce v jednosměnném provozu - leden až srpen
  • dvousměnný provoz - září až prosinec
  • slevy na produkty prodávané naší společností
  • odpovídající finanční ohodnocení

Hledáme skladníka, který dokáže skutečně zodpovědně a samostatně pracovat. Nejde jen o převážení balíků z jednoho místa na druhé, ale o zodpovědnou přípravu objednávek k expedici.

Pokud jste to právě Vy, zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz