Koordinátor/ka nákupu Evropa - Asie

Do našeho týmu hledáme pozitivního kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor nákupu - Evropa/Asie

Náplň práce:

  • Koordinace nákupu stávajících a nových značek
  • Analýza zásob
  • Vystavení a vyřízení objednávky
  • Zajištění dopravy objednaného zboží
  • Aktualizace skladových zásob v systému
  • Příjem a vyřízení proforma faktury
  • Proclení zboží
  • Zakládání skladových karet
  • Komunikace s dodavateli, vyřizování reklamací
  • Příprava forecastů, plánování
  • Zadávání základních ceníků do systému Helios
  • Intrastat report

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v nákupním oddělení
  • Aktivní znalost MS Excel
  • Znalost systému Helios Orange výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Flexibilita
  • Komunikativní AJ

Co vám nabízíme:

  • Práci na HPP- Zázemí stabilní české společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Výuka angličtiny přímo ve firmě - Sick days
  • Zaměstnanecké slevy na zboží
  • Stravenkový paušál
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Možnost účastni se firemních akcí

Pracoviště: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha – východ
Nástup: ihned / dle dohody
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz