Specialista IT (senior / junior)

Hledáme kolegu na pozici Specialista IT (senior/junior), který bude pracovat samostatně a flexibilně se dokáže přizpůsobit situaci, měl byste zapadnout do našeho kolektivu a se zdravou asertivitou zvládnout týmovou práci.

Co vás čeká:

  • Společně s kolegy budete identifikovat problémy ve firemních procesech a hledat jejich SW řešení.
  • Budete se podílet na správě systému Helios Inuvio a dalšího firemního programového vybavení.
  • S externími specialisty budete spolupracovat při správě on line prostřední (firemní weby a webové služby).
  • Budete zodpovědný za provozní dokumentaci svěřených systémů a požadavků na ně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • V ideálním případě potřebujeme Vaše zkušenosti s provozem aplikací, nejlépe jako aplikační správce, případně očekáváme chuť se to naučit.
  • Znát základních vlastností a nastavení operačních systémů MS Windows.
  • Základní znalost MS SQL (správa dB) a T-SQL.
  • Základní znalost AJ.

Co vám nabízíme:

  • Tým lidí, kteří chtějí pracovat v úspěšné firmě.
  • Prostor pro samostatnost a další osobní vzdělávání.
  • Možnost skloubit pracovní dobu s mimopracovními aktivitami.
  • Výuka angličtiny přímo ve firmě
  • Stravenky ve výši 100,- Kč
  • Sick days
  • Věrnostní systém
  • Dobrovolná účast na firemních akcích
  • Slevy na produkty z naší společnosti
  • Možnost uplatnit své znalosti a zkušenosti a dále se rozvíjet

Pracoviště: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha – východ
Nástup: ihned / dle dohody · HPP , ŽL na dobu neurčitou
V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz