GRAFIK / GRAFIČKA

Do našeho marketingového oddělení, hledáme posilu na pozici grafika.

Náplň práce:

  • Výroba užitné firemní grafiky – návody, obaly, samolepky atd
  • Výroba propagační a reklamní grafiky (tisk i web)
  • Spolupráce s marketingovým týmem
  • Podílení se na vývoji obalového designu našich produktů

Požadujeme:

  • Dobrá znalost programů řady Adobe CC (Indesign, Photoshop, Illustrator) na platformě PC
  • Orientaci v základech sazby, pre-press a tisku
  • základní znalost MS Office
  • Kreativita, pečlivost
  • Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • Základy programování webů výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Moderní pracovní prostředí s oddechovou zónou a občerstvením na pracovišti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Slevy na zboží
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Firemní akce
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • IT vybavení
  • Práci na ŽL
  • Nástup možný ihned

Pracovní doba: Pondělí – Středa od 8:00 do 16:30 (Po zaučení je možná částečná spolupráce z domova)

V případě zájmu zašlete životopis a ukázky Vaší práce na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz