Finanční účetní

Z důvodu růstu firmy hledáme do našeho účetního týmu zkušeného a pozitivního kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní.

Co vás čeká:

  • Účtování přijatých/vydaných faktur tuzemských i zahraničních
  • Účtování bankovních výpisů, pokladních dokladů
  • Vedení pokladny
  • Účtování interních dokladů (kurzové rozdíly, odpisy, dohadné položky,..)
  • Správa pohledávek
  • Výpočet a účtování cestovních náhrad
  • Účtování majetku
  • Příprava účetní závěrky pro audit

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxe alespoň 2 roky
  • Spolehlivost, bezúhonnost
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Analytické myšlení, samostatnost, spolehlivost
  • Proaktivní přístup, chuť do práce, flexibilitu
  • Dobrou znalost MS Excel

Velkou výhodou pro vás bude, pokud budete umět:

  • Systém Helios Orange

Co vám nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Možnost stát se součástí úspěšné české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • Zázemí přátelského kolektivu a moderního prostředí
  • Výuka angličtiny přímo ve firmě
  • Stravenky
  • Sick days
  • Věrnostní systém
  • Dobrovolná účast na firemních akcích
  • Možnost uplatnit své znalosti a zkušenosti a dále se rozvíjet
  • Místo výkonu práce Okružní 781, Nehvizdy 250 81

Pracoviště: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha – východ

Nástup: ihned / dle dohody

V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz