VEDOUCÍ SMĚNY

Pro naši dceřinou společnost CLEVER LOGISTIC s.r.o. hledáme kolegu na pozici VEDOUCÍ SMĚNY.

Rádi by jste uplatnili své zkušenosti v oblasti logistiky ?

Nemáte problém s vedením a motivací svého týmu?

Chcete se aktivně podílet na fungování a zefektivnění našeho skladu?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Co vás čeká:

- Organizace práce skladu

- Hodnocení, motivace a podpora při rozvoji členů svěřeného týmu

- Evidence, plán docházky a dovolených

- Odpovědnost za dodržování nastavených systémů (Příjmu, uskladnění, kompletace výdeje zboží)

- Řízení, koordinace procesů v oddělení skladu, včetně reklamačního oddělení

- Dohled nad dodržováním zásad BOZP a PO

- Řešení nenadálých situací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- min.SŠ vzdělání

- Řídící a organizační  schopnosti

- Trestní bezúhonnost

- Uživatelská znalost MS Office

- Znalost systému Helios Orange, Dci výhodou

- Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

- Pečlivost, pracovitost, samostatnost, odpovědnost

- Logické uvažování, proaktivní přístup

- Časová flexibilita

- AJ, případně další jazyky jsou výhodou

- Praxe na obdobné pozici výhodou

Co vám nabízíme:

- Práci na HPP

- Stát se součástí úspěšné české firmy

- Zázemí příjemného kolektivu

- Možnost uplatnit své znalosti a zkušenosti a dále se rozvíjet

- Výuka angličtiny přímo ve firmě

- Slevy na zboží

- Stravenky

- Sick days

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Věrnostní systém

- Dobrovolná účastnit na firemních akcích

Pracoviště: Nehvizdy - Průmyslová zóna, Okružní 781, Praha – východ

Nástup: dle dohody