Finanční manager

Do skupiny našich společností hledáme kolegu na pozici Finančního manažera, od kterého očekáváme, že se na naše firemní finance dokáže podívat nejen z dlouhodobé perspektivy, ale společně s pohledem na účetnictví, cashflow, daně a naše plány dokáže připravit a obhájit finanční podklady pro správná rozhodnutí vedení našich společností, kterého bude součástí.

Co vás čeká:

  • Tvorba finančních plánů a řízení cashflow
  • Správa pohledávek
  • Reporting, controlling
  • Nastavení a optimalizace procesů
  • Zastupování společnosti vůči třetím stranám jako např. banka, státní správa, auditor, daňový poradce,….
  • Dohled nad účetním oddělením

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Manažerské dovednosti
  • Komunikační schopnosti
  • Orientace v daňové problematice a účetnictví
  • Analytické myšlení, proaktivní přístup, samostatnost
  • Spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost
  • Komunikativní znalost AJ
  • Pokročila znalost MS Office

Velkou výhodou pro Vás bude:

  • Znalost systému Helios Orange

Co vám nabízíme:

  • Pracovní poměr na HPP, kde budete mít možnost uplatnění Vašich znalostí a zkušeností, včetně dalšího rozvoje
  • Možnost stát se součástí úspěšné české společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zázemí přátelského kolektivu a moderní prostředí
  • Služební automobil
  • Služební notebook, telefon
  • Výuka AJ přímo ve firmě
  • Benefitní program obsahující např. věrnostní bonusy, stravenky, sick days,…..
  • Možnost účastnit se firemních akcí a teambuildingů
  • Místo výkonu práce Okružní 781, 250 81  Nehvizdy

V případě zájmu zašlete životopis na e-mailovou adresu ilona.venclova@olymptoy.cz